Za nami kolejna emocjonująca edycja rozgrywek Nowodworskiej Ligi Tenisa Stołowego! Przez ostatnie miesiące nie brakowało sportowych emocji, zaciętych pojedynków i walki o każdy punkt. Zawodnicy i zawodniczki pokazali ogromne zaangażowanie oraz ducha fair play.
W sezonie zima-wiosna 2026 zwycięzcą klasyfikacji generalnej pierwszej ligi po raz drugi z rzędu został Szymon Dubrow. Drugie miejsce wywalczył Rafał Guzek, natomiast na trzecim stopniu podium uplasował się Robert Faber. Gratulujemy świetnych wyników i doskonałej formy przez całą edycję!
Ogromne emocje towarzyszyły również rozgrywkom drugiej ligi, gdzie stawką był awans do 1. ligi NLTS. Bezpośredni awans do pierwszej ligi wywalczyli Marek Mośkiewicz – 1. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Michał Mróz – 2. miejsce w klasyfikacji generalnej. Brawo i powodzenia w kolejnej edycji!
Wróćmy jednak jeszcze na chwilę do ostatniego turnieju ligowego, który odbył się w piątek 15 maja 2025.
W pierwszej lidze ponownie najlepszy okazał się Szymon Dubrow, który w finale pokonał Rafała Guzka. W meczu o trzecie miejsce „z lewej strony” tabeli Robert Faber zwyciężył z Piotrem Wiśniewskim. Co ciekawe, podium turnieju było identyczne jak końcowa klasyfikacja generalna sezonu.
W drugiej lidze triumfował Krystian Grabowski, pokonując w finale Marka Mośkiewicza. Trzecie miejsce wywalczył Michał Mróz, który okazał się lepszy od Daniela Domały.
Tego dnia miały odbyć się również baraże o utrzymanie i awans pomiędzy zawodnikami z miejsc 13. z pierwszej ligi i 4. z drugiej ligi oraz 14. z pierwszej ligi i 3. z drugiej ligi. Spotkania zakończyły się jednak walkowerami z powodu nieobecności zawodników. Ostatecznie w pierwszej lidze utrzymał się Sławomir Gurgas, a awans uzyskał Krystian Grabowski.
Pełne wyniki oraz końcowa klasyfikacja generalna -> TUTAJ
Z rozgrywkami Nowodworskiej Ligi Tenisa Stołowego wracamy po wakacjach!

