MP Kadetów: Hubert Żółkiewski na miejscach 5-8 w grze podwójnej

25.05.2026
MP Kadetów: Hubert Żółkiewski na miejscach 5-8 w grze podwójnej

Za nami Mistrzostwa Polski Kadetów, rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych 2026 w Rawie Mazowieckiej. Do tej imprezy zakwalifikował się jeden z naszych reprezentantów – Hubert Żółkiewski.

Pierwszy dzień rywalizacji rozpoczął się od gry pojedynczej. Tam w pierwszej rundzie nasz reprezentant zmierzył się z jednym z faworytów do medali – Jakubem Hubką (Politechnika Rzeszów). Hubert rozegrał bardzo dobre spotkanie i choć ostatecznie przegrał ten mecz 2:4 to pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Mecz pocieszenia nasz zawodnik rozpoczął na równie wysokim poziomie. Niestety przy stanie 2:0 nasz zawodnik spuścił z tonu i ostatecznie to jego rywal – Olaf Cyrankiewicz (Politechnika Lubelska) – triumfował 3:2.

W sesji wieczornej pierwszego dnia zawodnicy rywalizowali w grze mieszanej. Nasz zawodnik, w parze z Mają Grzybowską z GKTS Wiązowna, mierzyli się z Tymonem Kokotem (Tajfun Ostrów Wielkopolski) i Julią Zalewską (ZKS Zielona Góra). Niestety mazowiecka para przegrała ten mecz 1:3 i odpadła z dalszej rywalizacji.

Drugiego dnia czekał nas turniej gry podwójnej, w którym nasz zawodnik grał w parze z innym z zawodników GKTS Wiązowna – Adamem Osicą. Hubert i Adam stali się jedną z rewelacji całego turnieju. Będąc rozstawionymi z 25 numerem najpierw ograli parę nr 8 – Tymona Kokota i Piotra Matkowskiego z Tajfuna Ostrów Wielkopolski, a następnie parę nr 9 – Jakuba Juchę (Politechnika Rzeszów) i Marcela Konopkę (Ósemka Białystok).  Oba mecze miały niesamowitą dramaturgię i rozstrzygnęły się dopiero po pięciu setach. Adam i Hubert stanęli wobec tego do meczu o awans do strefy medalowej. Niestety w nim za mocni okazali się faworyci całego turnieju – Hubert Kwieciński (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Jakub Turecki (Bronowianka Kraków) – którzy pokonali mazowiecki duet 3:0, a ostatecznie wywalczyli w Rawie Mazowieckiej złote medale w grze podwójnej.

Gratulujemy Hubertowi premierowego w tym sezonie startu w turnieju głównym rangi ogólnopolskiej. Wierzymy że za rok, kiedy Hubert będzie w swoim ostatnim roku w kategorii kadet, zmagania będą jeszcze bardziej udane.

Podwójnie złota Martyna! Kornelia z brązem w deblu na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

23.05.2026
Podwójnie złota Martyna! Kornelia z brązem w deblu na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W sobotę, 23 maja 2026 r. w Chotomowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, podczas których wystąpili: Martyna Sochocka, Kornelia Imierska, Oliwia Brandebura, Małgorzata Dubrow oraz Nataniel Domała. Martyna będąc w świetnej dyspozycji sięgnęła po złote medale zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej! Natomiast Kornelia zdobyła brązowy medal w grze podwójnej! Continue reading „Podwójnie złota Martyna! Kornelia z brązem w deblu na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików”

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski: Trzy ćwierćfinały Zuzanny Pawelec…

20.05.2026
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski: Trzy ćwierćfinały Zuzanny Pawelec…

W miniony weekend zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Wśród startujących z racji wysokiego miejsca w rankingu ogólnopolskim znalazła się Zuzia Pawelec. W grze drużynowej została powołana do drużyny województwa mazowieckiego.

Zmagania rozpoczęła właśnie wspomniana gra drużynowa. W niej wraz z koleżankami z klubu Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz Start Nadarzyn awansowała do ćwierćfinału. Tam niestety nasza drużyna przegrała 3:0 z zespołem Politechniki Rzeszowskiej. Wszystkie trzy gry były wyrównane, lecz padły łupem rywalek.

Turniej singlowy to najlepszy występ Zuzi podczas tych mistrzostw. W 1/16 pokonała 4:2 Maję Kurzawską (Energa Manekin Toruń), która jest niewygodna dla naszej zawodniczki. W grze o czołową „ósemkę” zwyciężyła z Oliwią Wątor, z którą dzień wcześniej przegrała podczas zmagań drużynowych. Pokonanie wyżej notowanej rywalki i to w pewnym stylu było bardzo budujące. Gra o medal to spotkanie z Iloną Sztwiertnią, jedną z faworytek zawodów. Grająca na co dzień w Ekstraklasie Kobiet rywalka wygrała 4:1, lecz Zuzia pokazała dobry tenis stołowy. Jak się później okazało to właśnie Ilona została Mistrzynią Polski, a w całym turnieju straciła tylko jednego seta…z naszą Zuzią.

Największy niedosyt pozostanie w grze podwójnej. W parze z Sylwią Rajkowską (MRKS Gdańsk) awansowały do ćwierćfinału, gdzie w pierwszy secie prowadziły 10:7. Przegrana po grze „na przewagi”, a następnie dwa gładkie zwycięskie sety. Było prowadzenie 2:1, a mogło być 3:0 i zapewniony medal. Rywalki zmieniły taktykę, zagrały lepiej, skuteczniej i po pięciu setach to one zameldowały się w strefie medalowej. Szkoda tej szansy.

To był ostatni start Zuzi Pawelec w sezonie 2025/2026. Niedługo czas na podsumowanie całego sezonu.

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza: Dwa medale dla drużyn KTS-u

20.05.2026
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza: Dwa medale dla drużyn KTS-u

W sobotę 16 maja na warszawskim Targówku rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w kategoriach: młodzik, kadet, junior. Uczestniczyły w nich cztery nasze drużyny: młodzicy, młodziczki, kadeci i juniorki. Drużyna juniorów w ostatniej chwili wycofała się z udziału ze względu na chorobę jednego z naszych zawodników.

MŁODZICZKI:

Nasze młodziczki jechały na ten turniej z jednym głównym założeniem – powalczyć o tytuł Drużynowych Mistrzyń Mazowsza z Mistrzyniami Polski sprzed tygodnia z Gliwic – drużyną KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Przed tym starciem nasze dziewczyny, podobnie jak zawodniczki z Grodziska Mazowieckiego pokonały po 3:0 drużynę Sokoła Serock. Starcie o złoto rozpoczęło się bardzo zacięcie. Najpierw Kornelia Imierska 1:3 przegrała z Wiktorią Piasecką, a następnie Martyna Sochocka po obronieniu 6 piłek meczowych pokonała 3:2 Amelię Bukowską. W meczu deblowym to jednak rywalki z Grodziska okazały się mocniejsze. Po pierwszym secie, w którym nasze zawodniczki miały dwie piłki setowe, to grodziszczanki przejęły kontrolę nad spotkaniem, wygrywając je 3:0. W następnej, decydującej grze Kornelia przegrała z Amelią Bukowską 1:3 i w związku z tym to drużyna Bogorii wygrała finałowy mecz 3:1 i do złota Mistrzostw Polski dołożyła krążek tego samego koloru na Mistrzostwach Mazowsza. Nasze zawodniczki skończyły zmagania ze srebrem.

MŁODZICY:

Jedna z najbardziej ,,kolorowych” drużyn na sali dostarczyła nam tego dnia mnóstwa emocji. Zespół złożony z Nataniela Domały i będącego wciąż jeszcze skrzatem Szymka Dąbrowskiego zmagania rozpoczęła od ćwierćfinału gdzie, podobnie jak w turnieju eliminacyjnym do MP miesiąc temu, ich rywalami okazała się warszawska Spójnia. Znów kluczowy wydawał się być debel. Miesiąc temu gra przegrana 1:3, dzisiaj po miesiącu aktywnych treningów, okazała się zwycięska i kluczowa. Wynik 3:1 w deblu przy dwóch singlowych wygranych Nataniela dał naszym chłopakom awans do półfinału! W nim czekali już na nich najwyżej rozstawieni i jak się okazało późniejsi Mistrzowie Mazowsza – GKTS Wiązowna. Rywale postawili bardzo trudne warunki i pokonali naszych reprezentantów 3:1. Honorowy punkt wywalczył Nataniel, który 3:2 pokonał Wiktora Grzybowskiego. Mecz o 3. miejsce z drużyną Budzich Piastów był od początku bardzo zacięty. Zaczęło się od dwóch szybkich zwycięstw liderów drużyn – Nataniela po stronie KTS-u i Juliana Tusińskiego po stronie Piastowa. Gra deblowa trzymała w napięciu do samego końca. Nasi zawodnicy prowadzili już 2:1 i 10:8, lecz ostatecznie nie dali rady wygrać tego seta. W tiebreaku lepsi okazali się zawodnicy z Pruszkowa i to oni wyszli na prowadzenie 2:1 w całym meczu. Aby wygrać mecz i wywalczyć brązowy medal nasi zawodnicy potrzebowali wygrać dwie kolejne gry. Niestety Nataniel w swoim pojedynku nie dowiózł prowadzenia 2:1 z Tusińskim, ostatecznie przegrywając 2:3, 11:13 w piątym secie i w związku z tym nasza drużyna przegrała 1:3 i zakończyła turniej na miejscu 4-tym, co i tak należy traktować jako ogromny sukces.

KADECI:

Kadeci, podobnie jak młodzicy, zaczęli zmagania od ćwierćfinału i również jak młodzicy trafili na rywali z tego samego etapu z turnieju eliminacyjnego – drugi zespół Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Dwa pierwsze single poszły na remis i przed deblami mieliśmy wynik 1:1. Od tego momentu jednak nasi zawodnicy wrzucili wyższy bieg i pewnie wygrali następne gry, uzyskując awans do półfinału. W nim również powtórka z rozrywki – pierwszy zespół Bogorii na drodze do finału. Mimo ambitnej walki nasi zawodnicy musieli uznać wyższość rywali, którzy wygrali 3:1. Honorowy punkt wywalczył Hubert Żółkiewski, który 3:2 pokonał Piotra Zioło. Mecz o 3. miejsce miał niemal identyczny przebieg, a rywalami naszych zawodników byli zawodnicy Lupusu Kabaty Warszawa. Tutaj również rywale naszych zawodników okazali się lepsi, wygrywając 3:1. Tym razem honorowy punkt wywalczył Franciszek Ciruk, który 3:1 pokonał Piotra Kuśmierowskiego. Ostatecznie kadeci, podobnie jak młodzicy, skończyli zmagania tuż za podium.

JUNIORKI:

Nasze juniorki miały zmierzyć się bezpośrednio o złoty medal z jedyną oprócz nich zgłoszoną do turnieju drużyną – MUKS Start Nadarzyn. Niestety rywalki z powiatu pruszkowskiego nie dotarły na turniej, w związku z czym nasze juniorki bez gry zostały złotymi medalistkami Drużynowych Mistrzostw Mazowsza Juniorek.

Zakończyliśmy sezon NLTS zima-wiosna 2026!

18.05.2026
Zakończyliśmy sezon NLTS zima-wiosna 2026!

Za nami kolejna emocjonująca edycja rozgrywek Nowodworskiej Ligi Tenisa Stołowego! Przez ostatnie miesiące nie brakowało sportowych emocji, zaciętych pojedynków i walki o każdy punkt. Zawodnicy i zawodniczki pokazali ogromne zaangażowanie oraz ducha fair play.

W sezonie zima-wiosna 2026 zwycięzcą klasyfikacji generalnej pierwszej ligi po raz drugi z rzędu został Szymon Dubrow. Drugie miejsce wywalczył Rafał Guzek, natomiast na trzecim stopniu podium uplasował się Robert Faber. Gratulujemy świetnych wyników i doskonałej formy przez całą edycję!

Ogromne emocje towarzyszyły również rozgrywkom drugiej ligi, gdzie stawką był awans do 1. ligi NLTS. Bezpośredni awans do pierwszej ligi wywalczyli Marek Mośkiewicz – 1. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Michał Mróz – 2. miejsce w klasyfikacji generalnej. Brawo i powodzenia w kolejnej edycji!

Wróćmy jednak jeszcze na chwilę do ostatniego turnieju ligowego, który odbył się w piątek 15 maja 2025.

W pierwszej lidze ponownie najlepszy okazał się Szymon Dubrow, który w finale pokonał Rafała Guzka. W meczu o trzecie miejsce „z lewej strony” tabeli Robert Faber zwyciężył z Piotrem Wiśniewskim. Co ciekawe, podium turnieju było identyczne jak końcowa klasyfikacja generalna sezonu.

W drugiej lidze triumfował Krystian Grabowski, pokonując w finale Marka Mośkiewicza. Trzecie miejsce wywalczył Michał Mróz, który okazał się lepszy od Daniela Domały.

Tego dnia miały odbyć się również baraże o utrzymanie i awans pomiędzy zawodnikami z miejsc 13. z  pierwszej ligi i 4. z drugiej ligi oraz 14. z pierwszej ligi i 3. z drugiej ligi. Spotkania zakończyły się jednak walkowerami z powodu nieobecności zawodników. Ostatecznie w pierwszej lidze utrzymał się Sławomir Gurgas, a awans uzyskał Krystian Grabowski.

Pełne wyniki oraz końcowa klasyfikacja generalna -> TUTAJ

Z rozgrywkami Nowodworskiej Ligi Tenisa Stołowego wracamy po wakacjach!

HISTORYCZNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI DLA KTS-u !!!

13.05.2026
HISTORYCZNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI DLA KTS-u !!!

Mistrzostwa Polski Młodzików, które w dniach 07-10.05.2026 odbyły się w Gliwicach zapisały się na zawsze na karcie historii naszego klubu. Po prawie 7 latach działalności nasze podopieczne zdobyły pierwszy medal Mistrzostw Polski. Dokonała tego drużyna Młodziczek w składzie: Martyna Sochocka, Kornelia Imierska oraz Oliwia Brandebura. Podczas tych samych zawodów kolejny medal zdobyła Martyna Sochocka, która stanęła na podium w konkurencji gry podwójnej.

Drużyna młodziczek rozstawiona była z numerem czwartym i zapewne apetyt na sukces był duży. Wiedzieliśmy jednak, że droga do podium jest długa i trudna. Starcie o awans z grupy do czołowej „8” zapowiadało się wymagająco, a rywal z Działdowa również chciał pokusić się o zwycięstwo w grupie. Nasze dziewczyny zagrały to spotkanie rewelacyjnie i bez straty seta w trzech pojedynkach wygrały pewnie 3:0. Los w meczu o medal przydzielił nam zespół z Nowego Targu. Porażka w pierwszym singlu Kornelii nie podcięła skrzydeł naszej drużynie. Zdecydowana liderka zespołu – Martyna Sochocka pewnie pokonywała dwie swoje rywalki,  a dodatkowy punkt w grze podwójnej sprawił, że wygrywamy 3:1 i zapewniamy sobie medal. W półfinale niestety ulegliśmy rozstawionej z numerem pierwszym drużynie z Ostródy i ostatecznie zapewniliśmy sobie HISTORYCZNY brązowy medal Mistrzostw Polski.

Martyna Sochocka i Kornelia Imierska brały również udział w zmaganiach indywidualnych. Znakomicie w grze podwójnej spisała się Martyna, która w parze z Anelią Jabłońską (LUKS Chełmno) stanęła na najniższym stopniu podium i do naszej puli medalowej dorzuciła drugi brązowy krążek. W grze mieszanej również była bardzo blisko strefy medalowej, ale w ćwierćfinale wraz z Miłoszem Grocholskim (ZKS Zielona Góra) uległa 1:3 i ostatecznie zajęli miejsca w przedziale 5-8. Kornelia jest pierwszoroczną młodziczką i w przyszłym sezonie nadal będzie występować w tej kategorii wiekowej. Jej celem, zadaniem było pokazanie się z jak najlepszej strony i walka o punkty do klasyfikacji generalnej. Nasze zawodniczki ostatecznie plasowały się na następujących miejscach:

Gra drużynowa3. miejsce – BRĄZOWY MEDAL !

Gra pojedyncza: Martyna Sochocka – 9-16, Kornelia Imierska – 49-64

Gra podwójna: Martyna Sochocka (w parze z Anelią Jabłońską z LUKS Chełmno) – 3. miejsce – BRĄZOWY MEDAL !, Kornelia Imierska (w parze z Wiktorią Piasecką z Bogorii Grodzisk Mazowiecki) – 9-16

Gra podwójna mieszana: Martyna Sochocka (w parze z Miłoszem Grocholskim z ZKS Zielona Góra) – 5-8, Kornelia Imierska (w parze z Szymonem Kowalskim z Victorii Jedlińsk) – 33-64.

 

Szczegółowe wyniki – TUTAJ 

Zuzanna Pawelec podwójną Mistrzynią Mazowsza U-22!

09.05.2026
Zuzanna Pawelec podwójną Mistrzynią Mazowsza U-22!

W sobotę 9 maja na warszawskim Targówku odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Mazowsza 2026. W turnieju tym reprezentowali nas: Zuzanna Pawelec, Jakub Konieczny i Jakub Wieczorek. Zuzia okazała się tego dnia bezbłędna – triumfowała zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i deblowej!

GRA POJEDYNCZA:

Wśród kobiet zawodniczki, ze względu na skromną obsadę, zaczynały turniej finałowy od etapu półfinału. W nim Zuzia pokonała 3:0 Amelię Kotarską z Returnu Piaseczno i błyskawicznie zameldowała się w finale. W nim stoczyła niezwykle zacięty pojedynek z Anną Kubiak z Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Nasza zawodniczka obroniła w czwartym secie cztery piłki meczowe, wykorzystała pierwszą i jedyną piłkę setową i doprowadziła do tiebreaka. W nim już od pierwszej piłki pewnie kontrolowała przebieg seta, ostatecznie triumfując 11:5 i zdobywając złoty medal.

Wśród mężczyzn rywalizacja rozpoczynała się od turnieju eliminacyjnego. Jego triumfator otrzymywał prawo startu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski oraz, wraz z finalistą, awans do turnieju finałowego o tytuł Mistrza Mazowsza, gdzie czekało już dwóch zawodników posiadających limit do startu w Mistrzostwach Polski – Kacper Weikum oraz Krzysztof Stąporek. W pierwszej rundzie, a więc w 1/8 finału rywalizował Kuba Wieczorek, Kuba Konieczny na tym etapie miał tzw. ,,wolny los”. Niestety Kuba musiał uznać wyższość Miłosza Bali z Pałacu Młodzieży Warszawa i rywalizację musiał kontynuować w turnieju pocieszenia. Na etapie ćwierćfinału Kuba Konieczny pokonał 3:0 Jana Zgórkę z Maxi Plast Ząbki, awansując do półfinału. W nim na naszego reprezentanta czekał faworyt zmagań eliminacyjnych – Krzysztof Majewski. Mimo ambitnej walki w każdym secie Kuba doznał porażki 0:3 i również pozostała mu gra w turnieju pocieszenia. W nim o awans do czołowej ,,8″ w pierwszej kolejności podszedł Kuba Wieczorek. Po zaciętej rywalizacji nasz zawodnik niestety musiał uznać wyższość Wojciecha Grabarskiego z KTS Kozienice i zakończył zmagania na miejscach 9-12. Dwie rundy później szansę do ,,pomszczenia” kolegi z drużyny miał Kuba Konieczny, który miał zmierzyć się z Grabarskim. Po pięciosetowym boju nasz zawodnik odniósł zwycięstwo i stanął przed szansą zajęcia 3 miejsca w turnieju eliminacyjnym. Z szansy tej skorzystał w 100%, pokonując najwyżej rozstawionego w turnieju Borysa Massalskiego z Returnu Piaseczno 3:2 w setach.

GRA PODWÓJNA:

Gra podwójna wśród kobiet to jeden pojedynek, który miał wyłonić Mistrzynie Mazowsza. W nim Zuzia, w parze z Dorotą Sass ze Startu Nadarzyn, pewnie pokonały 3:0 Amelię Kotarską i Annę Kubiak, dzięki czemu nasza zawodniczka zdobyła tego dnia dublet złotych medali! Mężczyźni rozpoczęli z kolei swoje zmagania od ćwierćfinału. W nim Kuba Konieczny i Kuba Wieczorek pewnie 3:0 pokonali duet z Pałącu Młodzieży Warszawa – Miłosza Balę i Antoniego Gontarza. W starciu półfinałowym nasz duet doznał porażki 1:3 z Kacprem Weikumem (Return Piaseczno) i Krzysztofem Stąporkiem (Bogoria Grodzisk Mazowiecki). W meczu o brązowy medal nasi zawodnicy przegrali 0:3 z duetem z Returnu Piaseczno – Borysem Massalskim i Mateuszem Burakowskim, w związku z czym zmagania skończyli tuż za podium.

WYNIKI:

Młodzieżówki – turniej finałowy:

🥇- Zuzanna Pawelec

Młodzieżowcy – turniej eliminacyjny:

3 – Jakub Konieczny

9-12 – Jakub Wieczorek

Gra podwójna:

🥇- Zuzanna Pawelec/Dorota Sass (Start Nadarzyn)

4 – Jakub Konieczny/Jakub Wieczorek

Zapraszamy na Dzień Dziecka na sportowo z KTS-em! – Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego 2026

06.05.2026
Zapraszamy na Dzień Dziecka na sportowo z KTS-em! – Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego 2026

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich pasjonatów tenisa stołowego na kolejną już edycję, „Dnia Dziecka na sportowo z KTS-em”, w tym naszych zmagań w ramach turnieju rodzinnego!

W tym roku Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki Sebastian Sosiński. Wydarzenie będzie się w niedzielę 31 maja, tradycyjnie już na naszej hali przy ul. Młodzieżowej 1 w Nowym Dworze Mazowieckim. Uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godzinie 13:00, a poprzedzi je półgodzinny czas dla uczestników turnieju rodzinnego na rozgrzewkę i przygotowanie się do zmagań. Każda z drużyn otrzyma pakiet startowy. Po uroczystym otwarciu rozpoczniemy nasze rodzinne pojedynki, a równolegle uruchomiony zostanie grill oraz dmuchana zjeżdżalnia. Dla naszych najmłodszych adeptów, oprócz wspomnianego ,,dmuchańca”, zostaną również przeprowadzone zabawy i konkursy z nagrodami. Oprócz grilla dla wszystkich uczestników przygotowany będzie stół z przekąskami. Całe wydarzenie potrwa do ok. godziny 18:00.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

12:30-13:00 – rozgrzewka oraz wręczanie pakietów startowych, zapisy do konkursów

13:00 – start Turnieju Rodzinnego oraz atrakcji (grill, dmuchaniec itp.)

13:30 – start konkursów

ok. 16:00 – rozstrzygnięcie konkursów i dekoracja

16:30 – zakończenie atrakcji

ok. 17:30 – dekoracja najlepszych drużyn w Turnieju Rodzinnym

W turnieju rodzinnym zagramy ponownie już w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzik i młodsi (2013 r. i młodsi) oraz Kadet – młodzieżowiec (2004 -2012), ustalane według najstarszego dziecka w zgłoszonej drużynie. Zgłoszeń do turnieju dokonujemy wyłącznie poprzez przygotowany w tym celu formularz zgłoszeniowy on-line w nieprzekraczalnym terminie do 26.05.2025r. (wtorek) do godz 20:00. Jeśli chodzi o gry i zabawy dla najmłodszych to zgłoszenia do udziału przyjmujemy na miejscu w dniu wydarzenia. Formularz zgłoszeniowy, a także regulamin wydarzenia dostępne są poniżej. Zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego, nie tylko z Nowego Dworu Mazowieckiego, do uczestnictwa w tej imprezie!

Regulamin turnieju – TUTAJ

Formularz zgłoszeniowy – TUTAJ 

Zadanie publiczne finansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Impreza  współorganizowana  we współpracy z Miastem  Nowy  Dwór  Mazowiecki  oraz  sponsorami  i partnerami  Klubu:  Zakład  Wodociągów  i Kanalizacji  w Nowym  Dworze  Mazowieckim,  Lukullus,  HoliGym&Fitness.